UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się tutaj z piszącymi o niszczeniu terenu w 100%. W bażancie w niektórych miejscach jest dramat. Przy ogródkach działkowych (bliżej ul. Chrobrego)w drodze na gęsią górkę to jest jakaś paranoja jak tam wygląda. Wszystko rozjechane, wielkie koleiny, nogi sobie można połamać, błota po kolana, nikt z tym nic nie robi. Dodatkowo jeszcze jakiś gościu jeździ przez pole od Chrobrego właśnie tam w stronę tych działek. Wszystko rozjechane, a tam w szuwarach żyją sarny i inne zwierzaki. Podejrzewam, że to fajne hobby, pewnie sprawia sporo frajdy. Nie miałbym żadnego problemu, żeby takie zawody się odbywały i że ludzie lubią takie rzeczy, gdyby był wyznaczony do tego teren i tylko tam był uprawiany ten sport. Niech miasto, może jakiś inwestor się znajdzie, wyznaczy teren, zrobi tor i wszyscy będą szczęśliwi, bo teraz to wygląda tak, że jeździcie tam gdzie ludzie spacerują i przez takie jazdy ścieżki są obrzydliwie niszczone, nikt ich nie naprawia.