UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odwealcie się od Januszow i Grażyna to porzadne imiona a może stosujcie inne Anny,Marie itp. A ulice na obrzeżach miasta Elbląg tak wyglądają bo dba się o środek miasta. A na obrzeżach jakos to będzie. Popatrzcie na wjazd do Elbląga wizytówka jest zardzewialy most kolejowy koło mostu UE. Szpecace garaze ,zapomina sie o mieszkancach tych dzielnic i dzieciach . Place zabaw zbudujecie jeden na drugim w środku miasta.