UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jezeli trwa budowa blisko ulicy, chodnika to jest logiczne ze tak wyglada, wiadomo jezdzi ciezki sprzęt. Chwilę cierpliwosci i będzie wszysko dobrze, materiał budowlany w zaden INNY sposob nie moze byc dostarczony.

zofija