UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę zobaczyć jak wygląda Nowogródzka przy budowie osiedla domów, o wiele gorzej i Straż Miejska podobno to monitoruje. .. .Miasto nic nie może, jedna wielka niemoc. Tak jakby nikt tego nie chciał kontrolować, walające się śmieci, małe elementy styropianu wywiewane wiele metrów dalej, XXI wiek w Polsce i premier mówiący w Berlinie, cytuję ``stajemy się lokomotywą wzrostu Europy `` - jednym słowem KABARET


Anuluj