UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przez lata starówka się buduje i nikt nie widzi rozegranych budów. A ulice tak wyglądają przez zaniedbania.
Przez lata starówka się buduje i nikt nie widzi rozegranych budów. A ulice tak wyglądają przez zaniedbania.