49
06.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie byłem, nie widziałem, nie żałuję. Tak to podsumuję :)
(2020.01.06)
Ciebie to pewnie nic nie obchodzi tylko telefon i fb. Ograniczony...
KB (2020.01.06)
No niby fajnie, a konfetti posprzÄ…tane?
(2020.01.06)

info

7  
  9
Zapomniałes o Papieżu Franciszku też o nim czytamy i go kochamy.
nowa odnowa (2020.01.06)
Zamiast pozbyć się tych bluźnierczych, pogańskich nawyków, to oni je jeszcze rozbudowują. Katolicyzm z chrześcijaństwem ma już tyle wspólnego, co islam - niby w obu tych religiach jest Jezus, ale co z tego?
(2020.01.06)

info

9  
  12
Katolik, chyba pseudo katolik taku od święta. Na pewno niedługo będziesz popierał marsze LGBT.
Solder (2020.01.06)
Urojenia leczy siÄ™ a nim publicznie obnosi
(2020.01.06)

info

6  
  18
To nie komentuj lewaku.
123qwerty (2020.01.06)
wspaniała impreza, jestem pewny, że niewierzący po zobaczeniu tych trzech umalowanych, w tym jeden na czarno, przebierańców nawróci się i powiększy grono wiernych, słów brak aby oddać piękno i majestat tajemnicy wiary ktory tu zaprezentowano, jestem pod wrażeniem
szkoi (2020.01.06)
@szkoi - Ja tam wolę chrześcijaństwo. W nim jest większa szansa na zbawienie. Kolorowe imprezki, które nie mają nic wspólnego z Biblią nie interesują. Może i cieszą oczy, ale dusza płacze.