UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@szkoi - Ja tam wolę chrześcijaństwo. W nim jest większa szansa na zbawienie. Kolorowe imprezki, które nie mają nic wspólnego z Biblią nie interesują. Może i cieszą oczy, ale dusza płacze.
@szkoi - Ja tam wolę chrześcijaństwo. W nim jest większa szansa na zbawienie. Kolorowe imprezki, które nie mają nic wspólnego z Biblią nie interesują. Może i cieszą oczy, ale dusza płacze.