A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Prawaki nawet nie są w stanie pojąć że katolikami są i mogą być osoby popierające szeroką opozycje bo jak to????Przecież katolik to tylko wyznawca Kaczyńskiego i Rydzyka a kościół nie bez winy politycznie ich w tym utwierdza.
No i sobie podokopywaliśmy z okazji kończących się Godów. .. .
ale przaśna zabawa IGOR
To cud że Młodzież Wszechopolska, zbrojne ramie PiS -u nie pobiła kolorowych "imigrantów : 3 króli, Matki Boskiej, Jezuska i innych do nas nie podobnych. ..
@ JPII
Wierze w Boga a nie kosciol. !!!
Co niektórzy zapatrzeni są niestety tylko w jednego boga LENINA. i wszystko inne jest dla nich bee i tych którzy brali udział w tym wydarzeniu są dla nich wrogami. Dobrze że minęły już te czasy kiedy rządziło UB bo może by wszystkich pozamykali za kraty a i pewnie o mocniejszych reperkusjach też by nie pogardzili.
Mnie, to obchodzi.
Ty za to zaopatrzony jesteÅ› w kleche geja lub pedofila
Byly ,Tlumy tyle w temacie .
Odezwał się prawdziwy katolik:)