49
06.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Prawaki nawet nie są w stanie pojąć że katolikami są i mogą być osoby popierające szeroką opozycje bo jak to????Przecież katolik to tylko wyznawca Kaczyńskiego i Rydzyka a kościół nie bez winy politycznie ich w tym utwierdza.
No i sobie podokopywaliśmy z okazji kończących się Godów. .. .
(2020.01.06)

info

5  
  0
ale przaśna zabawa IGOR
(2020.01.06)

info

5  
  1
To cud że Młodzież Wszechopolska, zbrojne ramie PiS -u nie pobiła kolorowych "imigrantów : 3 króli, Matki Boskiej, Jezuska i innych do nas nie podobnych. .. @ JPII
(2020.01.06)

info

9  
  11
Wierze w Boga a nie kosciol. !!!
(2020.01.06)

info

7  
  7
Co niektórzy zapatrzeni są niestety tylko w jednego boga LENINA. i wszystko inne jest dla nich bee i tych którzy brali udział w tym wydarzeniu są dla nich wrogami. Dobrze że minęły już te czasy kiedy rządziło UB bo może by wszystkich pozamykali za kraty a i pewnie o mocniejszych reperkusjach też by nie pogardzili.
Mnie, to obchodzi.
Ja nusz (2020.01.06)
Ty za to zaopatrzony jesteÅ› w kleche geja lub pedofila
Byly ,Tlumy tyle w temacie .
Odezwał się prawdziwy katolik:)
Gość33 (2020.01.06)