Wybrany wątek opinii
Jestem katolikiem,wspieram WOŚP,popieram szeroką opozycje i szanuje prawaków chociaż zupełnie ich nie rozumiem.Dla mnie ten w sumie orszak jest mało poważny ale jak ktoś lubi teatr uliczny to proszę bardzo.
Do moderacji
Odpowiedz
26
30
Katolik, chyba pseudo katolik taku od święta. Na pewno niedługo będziesz popierał marsze LGBT.
Do moderacji
Odpowiedz
10
6