Wybrany wątek opinii

Jak mnie coś nie obchodzi to po prostu nie czytam i nie komentuję. Proste. Dlatego dziwią mnie tu niektóre wpisy. Dlatego poczytajcie sobie o różnych biedroniach, śmiszkach, grodzkich, sędziach, timmermansach itd i tam się udzielajcie i dowartościowójcie. Pozdrowienia i podziękowania dla organizatorów i uczestników orszaku.
KMB2020 (2020.01.06)
Zapomniałes o Papieżu Franciszku też o nim czytamy i go kochamy.
nowa odnowa (2020.01.06)
Powrót do komentarzy