A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nagrody zostały przyznane zasłużonym elblążanom; jakieś "ale"można znaleźć. Dobrze, że uhonorowano "Falę"z komandorami Stanisławem Nowakiem i Grzegorzem Borowcem. To pasjonaci. Wyręczają Miasto w ożywieniu nabrzeży rzeki. Teren "Fali"to przecież przedwojenny "Nautilus". Wyróżniono, jednak zbyt słabe wsparcie w realizacji ich ambitnych planów, które mogą służyć całemu Elblągowi. Deklarują wszyscy: Miasto, parlamentarzyści, i niewiele z tego. A czasem nawet kłody. Ślimaki z EPT ? Traktuję temat łagodnie, bo je lubię. Jednak przypominam, że obok stu milionów na Centrum Logistyczne, wydano wiele (dziesiątki)na zapisane w Studium Wykonalności 4 Instytuty (potem laboratoria): Informatyki Stosowanej, ochrony środowiska i melioracji, drewna, metalurgii. Miliony te szły konkretnie na wyposażanie. Coś jest z ochrony środowiska. Co z "innowacjami"z pozostałych? Nagłaśniany jest projekt "Fabryka"- biurowiec na Wyspie Spichrzów. I znowu "innowacje". Trzeba było adaptować EPT do tych celów. Nie płacilibyśmy rocznie 2 mln na jego utrzymanie. A tak będzie EPT-bis, i po latach też na garnuszek Miasta. Wracając do imprezy- Orkiestra Kameralna i soliści stanęli na wysokości zadania. Lampka szampana? Była, ale za prezydenta Grzegorza, a nie jest w tonie przywoływanie tamtych lat; dla inwestycji (kredytowanych)były to dobre lata. Pozdrawiam.
Obecnie Mjazzga to zimna speluna z arogancką obsługą i klientelą rodem z dworcowego kebaba. Kultury już tam nie uświadczysz, spotkasz nadętych barmanów i mały krąg wzajemnej adoracji. W weekwndy kilku awanturników i desperatów szukających przygód. Znajomi już tam się nie pokazują. Długo to nie pociągnie, dno.
Jeżeli laureat lub laureatka nie mają nic konkretnego do powiedzenia o swoich osiągnięciach to chyba porażka.
Fala dostała, by zadowolić senatora? dyrektorka z PWSZ za działalność naukową, a gdzie chociaż tytuł doktora? rektor /która z kolei/, bo co, że jest?
Dobrze żeby osoby które straszą referendum ujawniły się. Takie anonimowe poszczekiwanie nie robo większego wrażenia. Bicie piany i nic więcej
Moi Kochani, mamy prawo do własnego zdania i że jest dobrze i że jest źle. Proponuję jednak trochę profesjonalizmu. Wydarzenie zorganizowane na poziomie bardzo niskim. Dla Wróblewskiego czas się zatrzymał i ijego ludzie mierni. Całość wlacznie z koncertem _ tym razem , na nijakim poziomie.
Co za czasy nawet nie ma kogo wyróżnić .
Filologiczna obsługa biznesu -kierunek kiedy pierwszy rocznik nie znalazł w tym zawodzie pracy.
Czas na zmianę AJ, AU i AS. Przecież tam czas się zatrzymał.
Powinien siebie wyróżnić i swój dwór dam. No cóż każdy ma taki koncert na jaki zasłużył. Czego oczekiwać od takiego administratora, że coś się zmieni. Będzie tylko gorzej, żeby coś zmienić trzeba się uczyć, rozwijać, a tu co, stara komuna!