UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obecnie Mjazzga to zimna speluna z arogancką obsługą i klientelą rodem z dworcowego kebaba. Kultury już tam nie uświadczysz, spotkasz nadętych barmanów i mały krąg wzajemnej adoracji. W weekwndy kilku awanturników i desperatów szukających przygód. Znajomi już tam się nie pokazują. Długo to nie pociągnie, dno.


Anuluj