UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze żeby osoby które straszą referendum ujawniły się. Takie anonimowe poszczekiwanie nie robo większego wrażenia. Bicie piany i nic więcej


Anuluj