A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Powinien siebie wyróżnić i swój dwór dam. No cóż każdy ma taki koncert na jaki zasłużył. Czego oczekiwać od takiego administratora, że coś się zmieni. Będzie tylko gorzej, żeby coś zmienić trzeba się uczyć, rozwijać, a tu co, stara komuna!
Powinien siebie wyróżnić i swój dwór dam. No cóż każdy ma taki koncert na jaki zasłużył. Czego oczekiwać od takiego administratora, że coś się zmieni. Będzie tylko gorzej, żeby coś zmienić trzeba się uczyć, rozwijać, a tu co, stara komuna!
Jesteś WREDNY, nie da się ukryć
Dysk dżokej tamoj są.
Pan Prezydent dom seniora na Lotniczej to chyba chce zrobić dla emerytów wojskowych pracujących w elbląskiej edukacji.
Chodzi ci o Kaliningrad?
Jak można Sobie i radnym gratulować sukcesów ...jak patrzę na te tempe mordy.Całe życie płaczą , że nic się nie da zrobić . To po co się pchacie do rządzenia jak nie macie pomysłu osiki o takie inne
niebawem, już niebawem