A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kategoria cokolwiek, bez polotu to bylo
@Klasa i wdzięk - Nie poczęstunek chociaż w rozwijających się miastach jest to normalną częścią imprezy ale zwykla lampka szampana, to gest i kultura i tradycja, a nie koszt
Hahaha ślimaki wpisują się w strategię prezydenta. Teren wokół EPT wydzierżawi rolnikom i będą tam się pasły krowy więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby tam też były ślimaki. A te ślimaki to która hala na Modrzewinie ? Jakoś nie mogę dojrzeć. AAA teraz widzę - jeden pokoik w EPT - ale holding !!! ALe jaaajaaa
Czytając to wszystko o kasie, mam pytanie kto panuje nad budżetem? W tej dziedzinie zarządzania finansami czas stanął w miejscu! Technika, ekonomia poszła do przodu
Na nagrody kasa jest a na fajerwerki kasy nie było!
Mjazzga była fajna knajpa, a teraz co z niej zrobili? Bar z potupajkami.
pustki nie są przypadkowe, wyraźnie widać jak sypie się tak pieczołowicie budowana mongolska demokracja lokalna, ludzie mają już dość tej maskarady i coraz większa grupa pokazuje gdzie ma zaproszenia Witolda
Bez przesady, 5 minutowy klopot techniczny i co narzekasz?
Jarek dostal , ale w zeby
Hipokryzja, obłuda, zakłamanie i brak perspektyw to cechy charakteru faceta udajacego prezydenta i jego kliki. Stoimi w miejscu i zaraz zaczniemy sie cofać. trzeba ich jak najszybciej odsunac od koryta. Szkoda czasu na bierne przygladanie sie procesowi marazmu tego miasta. Do dzieła!