58
06.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kategoria cokolwiek, bez polotu to bylo
(2020.01.06)

info

10  
  0
@Klasa i wdzięk - Nie poczęstunek chociaż w rozwijających się miastach jest to normalną częścią imprezy ale zwykla lampka szampana, to gest i kultura i tradycja, a nie koszt
(2020.01.06)
Hahaha ślimaki wpisują się w strategię prezydenta. Teren wokół EPT wydzierżawi rolnikom i będą tam się pasły krowy więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby tam też były ślimaki. A te ślimaki to która hala na Modrzewinie ? Jakoś nie mogę dojrzeć. AAA teraz widzę - jeden pokoik w EPT - ale holding !!! ALe jaaajaaa
wredny_typ_II (2020.01.06)
Czytając to wszystko o kasie, mam pytanie kto panuje nad budżetem? W tej dziedzinie zarządzania finansami czas stanął w miejscu! Technika, ekonomia poszła do przodu
(2020.01.06)

info

14  
  1
Na nagrody kasa jest a na fajerwerki kasy nie było!
Kroos (2020.01.06)

info

9  
  11
Mjazzga była fajna knajpa, a teraz co z niej zrobili? Bar z potupajkami.
hvK (2020.01.06)
pustki nie są przypadkowe, wyraźnie widać jak sypie się tak pieczołowicie budowana mongolska demokracja lokalna, ludzie mają już dość tej maskarady i coraz większa grupa pokazuje gdzie ma zaproszenia Witolda
Serwery (2020.01.06)

info

15  
  3
Bez przesady, 5 minutowy klopot techniczny i co narzekasz?
(2020.01.06)
Jarek dostal , ale w zeby
(2020.01.07)
Hipokryzja, obłuda, zakłamanie i brak perspektyw to cechy charakteru faceta udajacego prezydenta i jego kliki. Stoimi w miejscu i zaraz zaczniemy sie cofać. trzeba ich jak najszybciej odsunac od koryta. Szkoda czasu na bierne przygladanie sie procesowi marazmu tego miasta. Do dzieła!
korba666 (2020.01.07)

info

12  
  2