Wybrany wątek opinii

Mjazzga była fajna knajpa, a teraz co z niej zrobili? Bar z potupajkami.
hvK (2020.01.06)
Obecnie Mjazzga to zimna speluna z arogancką obsługą i klientelą rodem z dworcowego kebaba. Kultury już tam nie uświadczysz, spotkasz nadętych barmanów i mały krąg wzajemnej adoracji. W weekwndy kilku awanturników i desperatów szukających przygód. Znajomi już tam się nie pokazują. Długo to nie pociągnie, dno.
(2020.01.07)
Dysk dżokej tamoj są.
Cykloped (2020.01.07)
Powrót do komentarzy