Wybrany wątek opinii
Mjazzga była fajna knajpa, a teraz co z niej zrobili? Bar z potupajkami.
Do moderacji
Odpowiedz
21
0
Obecnie Mjazzga to zimna speluna z arogancką obsługą i klientelą rodem z dworcowego kebaba. Kultury już tam nie uświadczysz, spotkasz nadętych barmanów i mały krąg wzajemnej adoracji. W weekwndy kilku awanturników i desperatów szukających przygód. Znajomi już tam się nie pokazują. Długo to nie pociągnie, dno.
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
Dysk dżokej tamoj są.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0