UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaha ślimaki wpisują się w strategię prezydenta. Teren wokół EPT wydzierżawi rolnikom i będą tam się pasły krowy więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby tam też były ślimaki. A te ślimaki to która hala na Modrzewinie ? Jakoś nie mogę dojrzeć. AAA teraz widzę - jeden pokoik w EPT - ale holding !!! ALe jaaajaaa

wredny_typ_II

Anuluj