Wybrany wątek opinii

Hahaha ślimaki wpisują się w strategię prezydenta. Teren wokół EPT wydzierżawi rolnikom i będą tam się pasły krowy więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby tam też były ślimaki. A te ślimaki to która hala na Modrzewinie ? Jakoś nie mogę dojrzeć. AAA teraz widzę - jeden pokoik w EPT - ale holding !!! ALe jaaajaaa
wredny_typ_II (2020.01.06)
Jesteś WREDNY, nie da się ukryć
Irenaodireny (2020.01.07)
Powrót do komentarzy