A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Smutnym jest fakt, że uzdrowiciel elbląskiej oświaty, innowator i pionier rozwiązań bezsensownych, naczelny nauczyciel lokalny Edzio zostal pominiety. Mam nadzieje, ze choc pod stolem cos przytulił.
Kto krewny i znajomy?! Co za powalony komentarz...Przeczytaj artykuł, zobacz kto i za co dostał nagrodę?
Zachlysnij się tym jadem. I przeczytaj najpierw kto i za co dostał.
Tak wpłatomaty...ksiądz, twórcy mjazgi, chłopaki od ślimaków. Ty pewnie większe życiowe dokonania masz?
W 1993 roku podobno wręczono pewnemu lekarzowi łapówkę w wysokości 400 złotych polskich. Hm. .. o ile pamiętam wtedy za to można było kupić co najwyżej jedno małe jak to mawiał Kazimierz Pawlak kurzęce jajko. Ten fakt jest rzeczywiście interesujący i wymaga szczegółowego śledztwa. Ponieważ wtedy żebrzący bezdomni otrzymywali większe datki, więc to może dlatego teraz stać ich na darowizny w postaci samochodów.
Poczęstunek dla całego teatru ludzi...he he dobre, dopiero byście pluli, że za Wasze pieniądze.
Rusz d... I sam coś wymysl.
JEDNA WIELKA WPADKA. W olsztynie będzie referendum a w Elblągu KIEDY.
Kategoria inne. .. .. można.
Brawo