Wybrany wątek opinii
zabrakło zwykłej lampki szampana na powitanie Nowego Roku, to nic nie kosztuje a świadczy o klasie i randze Miasta i imprezy, gości wypada poczęstować czymkolwiek, szkoda ze zabrakło pomysłu organizatorom
Do moderacji
Odpowiedz
17
4
Poczęstunek dla całego teatru ludzi...he he dobre, dopiero byście pluli, że za Wasze pieniądze.
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
@Klasa i wdzięk - Nie poczęstunek chociaż w rozwijających się miastach jest to normalną częścią imprezy ale zwykla lampka szampana, to gest i kultura i tradycja, a nie koszt
Do moderacji
Odpowiedz
7
6