Wybrany wątek opinii

zabrakło zwykłej lampki szampana na powitanie Nowego Roku, to nic nie kosztuje a świadczy o klasie i randze Miasta i imprezy, gości wypada poczęstować czymkolwiek, szkoda ze zabrakło pomysłu organizatorom
(2020.01.06)
Poczęstunek dla całego teatru ludzi...he he dobre, dopiero byście pluli, że za Wasze pieniądze.
Klasa i wdzięk (2020.01.06)
@Klasa i wdzięk - Nie poczęstunek chociaż w rozwijających się miastach jest to normalną częścią imprezy ale zwykla lampka szampana, to gest i kultura i tradycja, a nie koszt
(2020.01.06)
Powrót do komentarzy