A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Smutne, szare i nijakie i na siłę, tak jak wszystko tu, ale cóż niech każdy cieszy się tą chwilą
I nie obrażać Januszy bo to obraza miasta bo żyjemy między Januszami
Kolejne wpłatomaty Wróblewskiego pozyskane
Grodzki dostał grubą kopertę za to.
zabrakło zwykłej lampki szampana na powitanie Nowego Roku, to nic nie kosztuje a świadczy o klasie i randze Miasta i imprezy, gości wypada poczęstować czymkolwiek, szkoda ze zabrakło pomysłu organizatorom
A moim zdaniem nasze miasto nigdy nie miało gorszego prezydenta.
strasznie to żałosne, zakłamane i po prostu smutne, ci którzy maja to gdzieś po prostu nie przyszli, niektórzy myślą nawet ze złapali wiatr w zagle, zwłaszcza będąc u kresu tzwv kariery a reszta udaje ze jest dobrze ! więc do siego roku !
Wpadka gonila wpadke. Sprawozdanie P. co krok pomyłki slowne w kazdym zdaniu . Przerwa techniczna jeden wstyd mikrofony nie działały. Aparatura nie działała. Mamy 2020 rok kto przy tym sprzęcie pracuje.
Nagrodzeni.Wywody po co ,zamiast krótkich podziękowań .
zabrakło jeszcze jednej kategorii, szczególnie modnej, dla najlepszego mobbingera, Oscar w tej dziedzinie przypadłby niejednemu i niejednej !