58
06.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Smutne, szare i nijakie i na siłę, tak jak wszystko tu, ale cóż niech każdy cieszy się tą chwilą
(2020.01.06)

info

19  
  10
I nie obrażać Januszy bo to obraza miasta bo żyjemy między Januszami
(2020.01.06)

info

14  
  2
Kolejne wpłatomaty Wróblewskiego pozyskane
Referendum2020 (2020.01.06)
Grodzki dostał grubą kopertę za to.
Solder (2020.01.06)
zabrakło zwykłej lampki szampana na powitanie Nowego Roku, to nic nie kosztuje a świadczy o klasie i randze Miasta i imprezy, gości wypada poczęstować czymkolwiek, szkoda ze zabrakło pomysłu organizatorom
(2020.01.06)
A moim zdaniem nasze miasto nigdy nie miało gorszego prezydenta.
(2020.01.06)
strasznie to żałosne, zakłamane i po prostu smutne, ci którzy maja to gdzieś po prostu nie przyszli, niektórzy myślą nawet ze złapali wiatr w zagle, zwłaszcza będąc u kresu tzwv kariery a reszta udaje ze jest dobrze ! więc do siego roku !
(2020.01.06)

info

16  
  5
Wpadka gonila wpadke. Sprawozdanie P. co krok pomyłki slowne w kazdym zdaniu . Przerwa techniczna jeden wstyd mikrofony nie działały. Aparatura nie działała. Mamy 2020 rok kto przy tym sprzęcie pracuje.
(2020.01.06)
Nagrodzeni.Wywody po co ,zamiast krótkich podziękowań .
(2020.01.06)

info

17  
  0
zabrakło jeszcze jednej kategorii, szczególnie modnej, dla najlepszego mobbingera, Oscar w tej dziedzinie przypadłby niejednemu i niejednej !
(2020.01.06)

info

17  
  1