UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Smutnym jest fakt, że uzdrowiciel elbląskiej oświaty, innowator i pionier rozwiązań bezsensownych, naczelny nauczyciel lokalny Edzio zostal pominiety. Mam nadzieje, ze choc pod stolem cos przytulił.


Anuluj