Wybrany wątek opinii

Smutnym jest fakt, że uzdrowiciel elbląskiej oświaty, innowator i pionier rozwiązań bezsensownych, naczelny nauczyciel lokalny Edzio zostal pominiety. Mam nadzieje, ze choc pod stolem cos przytulił.
(2020.01.06)
Rusz d... I sam coś wymysl.
Zniesmaczona (2020.01.06)
Powrót do komentarzy