Wybrany wątek opinii
Smutnym jest fakt, że uzdrowiciel elbląskiej oświaty, innowator i pionier rozwiązań bezsensownych, naczelny nauczyciel lokalny Edzio zostal pominiety. Mam nadzieje, ze choc pod stolem cos przytulił.
Do moderacji
Odpowiedz
21
9
Rusz d... I sam coś wymysl.
Do moderacji
Odpowiedz
12
6