UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W 1993 roku podobno wręczono pewnemu lekarzowi łapówkę w wysokości 400 złotych polskich. Hm. .. o ile pamiętam wtedy za to można było kupić co najwyżej jedno małe jak to mawiał Kazimierz Pawlak kurzęce jajko. Ten fakt jest rzeczywiście interesujący i wymaga szczegółowego śledztwa. Ponieważ wtedy żebrzący bezdomni otrzymywali większe datki, więc to może dlatego teraz stać ich na darowizny w postaci samochodów.

ojciec mantejusz