UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak czytam coś takiego to od razu mi się niedobrze robi. Ma oczy i mózg, to chyba widzi stan dróg, czy nawierzchnia sucha czy mokra itd. Patrząc na drogę w miejscu wypadku to wydaje się nie najgorsza. Nic innego jak za ciężka nóżka. Wyszła z tego cało, bo uderzyła z prawej strony i tyle w temacie!