A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
GTA ElblÄ…g city
Szkoda tego drzewa
I tak wyglÄ…dajÄ… drzewa przy drodze.
szkoda drzewa
Dobrze, że nie jechała z pasażerem. Sądząc po uszkodzeniach po prawej stronie auta, pasażer do końca swoich dni spędził by życie na wózku inwalidzkim (z powodu zmiażdżonych nóg).
Niech zrobią nową nawierzchnie a nie lawirować pomiędzy dziurami tylko układają łatki jak na skarpeta h od kilkunastu lat bo gmina to już się nie liczy
Jak może mówić o szczęściu skoro nic nie mówiła a po drugie to nie ona jest winna a infrastruktura. Wystarczyłoby żeby tego drzewa nie było. Proste jak drut.
Już się kołki wiejskie odezwały. Zróbcie nam drogę, wytnijcie drzewa przy drodze, zasypcie rowy bo my musimy zap.lać. A może oleju wam dolać do pustych dzbanów?
Malo tego winni sa Francuzi, ze wyprodukowali ta renowke, w ogole wszyscy priducenci samochodow i oczywoscie Henry Ford, bo to on wyprodukowal samochod dla wszystkich.
Ojciec du. e zloi smarkuli. Di samochodu juz niecwsuadzie gwarantuje.