135
02.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
GTA ElblÄ…g city
Gta (2020.01.02)

info

8  
  5
Szkoda tego drzewa
Pinokio (2020.01.02)
I tak wyglÄ…dajÄ… drzewa przy drodze.
Mietek22 (2020.01.02)

info

3  
  3
szkoda drzewa
safra (2020.01.02)
Dobrze, że nie jechała z pasażerem. Sądząc po uszkodzeniach po prawej stronie auta, pasażer do końca swoich dni spędził by życie na wózku inwalidzkim (z powodu zmiażdżonych nóg).
mieszkaniecc (2020.01.02)

info

8  
  3
Niech zrobią nową nawierzchnie a nie lawirować pomiędzy dziurami tylko układają łatki jak na skarpeta h od kilkunastu lat bo gmina to już się nie liczy
Mieszkaniec. (2020.01.02)
Jak może mówić o szczęściu skoro nic nie mówiła a po drugie to nie ona jest winna a infrastruktura. Wystarczyłoby żeby tego drzewa nie było. Proste jak drut.
Już się kołki wiejskie odezwały. Zróbcie nam drogę, wytnijcie drzewa przy drodze, zasypcie rowy bo my musimy zap.lać. A może oleju wam dolać do pustych dzbanów?
Phihihi (2020.01.02)
Malo tego winni sa Francuzi, ze wyprodukowali ta renowke, w ogole wszyscy priducenci samochodow i oczywoscie Henry Ford, bo to on wyprodukowal samochod dla wszystkich.
Ojciec du. e zloi smarkuli. Di samochodu juz niecwsuadzie gwarantuje.
Znaajomy (2020.01.02)