UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że nie jechała z pasażerem. Sądząc po uszkodzeniach po prawej stronie auta, pasażer do końca swoich dni spędził by życie na wózku inwalidzkim (z powodu zmiażdżonych nóg).

mieszkaniecc

Anuluj