UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że nie jechała z pasażerem. Sądząc po uszkodzeniach po prawej stronie auta, pasażer do końca swoich dni spędził by życie na wózku inwalidzkim (z powodu zmiażdżonych nóg).
mieszkaniecc
Dobrze, że nie jechała z pasażerem. Sądząc po uszkodzeniach po prawej stronie auta, pasażer do końca swoich dni spędził by życie na wózku inwalidzkim (z powodu zmiażdżonych nóg).
mieszkaniecc