UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech zrobią nową nawierzchnie a nie lawirować pomiędzy dziurami tylko układają łatki jak na skarpeta h od kilkunastu lat bo gmina to już się nie liczy
Mieszkaniec.
Niech zrobią nową nawierzchnie a nie lawirować pomiędzy dziurami tylko układają łatki jak na skarpeta h od kilkunastu lat bo gmina to już się nie liczy
Mieszkaniec.