UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech zrobią nową nawierzchnie a nie lawirować pomiędzy dziurami tylko układają łatki jak na skarpeta h od kilkunastu lat bo gmina to już się nie liczy

Mieszkaniec.

Anuluj