Wybrany wątek opinii

Niech zrobią nową nawierzchnie a nie lawirować pomiędzy dziurami tylko układają łatki jak na skarpeta h od kilkunastu lat bo gmina to już się nie liczy
Mieszkaniec. (2020.01.02)
Dlatego nie można zapier....
Xxxxxxxxx (2020.01.05)
To wina telefonu pisała esemesa ze mną
Jej chlopak (2020.02.01)
Powrót do komentarzy