Wybrany wątek opinii
Niech zrobią nową nawierzchnie a nie lawirować pomiędzy dziurami tylko układają łatki jak na skarpeta h od kilkunastu lat bo gmina to już się nie liczy
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Dlatego nie można zapier....
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
To wina telefonu pisała esemesa ze mną
Do moderacji
Odpowiedz
0
0