Nastolatka uderzyła w drzewo
fot.Michał Skroboszewski
19-letnia kierująca renault może mówić o dużym szczęściu. Pod miejscowością Wilkowo, przed godz. 14, kobieta uderzyła w drzewo. Na szczęście nic jej się nie stało i całe zdarzenie zakończyło się mandatem karnym. Zobacz zdjęcia.