135
02.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zgadzam się z Tobą ! Problem dotyczy nas wszystkich i każdy z nas może ulec wypadkowi przez nieodpowiedzialnych za przeproszeniem gówniarzy i być niewinną ofiarą. Dobrze, że uderzyła w drzewo a nie w innego użytkownika drogi, jadącego przykładowo z przeciwka.
Rozumiem że napisał to konserwator dróg, mechanik i meteorolog w jednym który stał wtedy obok tego drzewa a wcześniej samochód był u niego na badaniu technicznym :)
Od (2020.01.04)
Sądząc po uszkodzeniach grzała 100/h lub więcej, dziewczyna chyba nie myśli. Kawałek dalej od tego drzewa jest znak STOP jeżdżę tamtędy codziennie i wiem że akurat w tym miejscu droga nie jest już taka straszna
Gościu (2020.01.04)
Wiesz tyle co zjesz porażka
Goście (2020.01.04)
Bo nie odpadło ci koło jeszcze podczas jazdy jak tej dziewczynie ciekawe czy Ty potrafiłbys wtedy zapanować nad pojazdem i nie jechała od strony znaku stop tylko z przeciwnej porażka byle co je byle co klepie
Drzewo (2020.01.04)
To jednak ostro grzała skoro jej koło odpadło widać że typiara nie jezdziła po tych dziurach 40/h.
Gościu (2020.01.04)
Ile za reno?
Kupiec 2 (2020.01.04)

info

1  
  0
Nie wiedziałem ze renówki maja po pięć kół skoro jedno odpadło a na zdjęciach zostały jeszcze cztery
Gościu (2020.01.04)
Na express elblag było napisane, że jechała w stronę pomorskiej wsi i widziałem to drzewo i po jego uszkodzeniu widać ze jechała w stronę znaku STOP wiec kto mądry jedzie tam szybko w stronę zbliżającego znaku stop
Gościu (2020.01.04)
Widać brak ci kultury osobistej skoro wyzywasz kogoś
Asfalt (2020.01.05)