UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się z Tobą ! Problem dotyczy nas wszystkich i każdy z nas może ulec wypadkowi przez nieodpowiedzialnych za przeproszeniem gówniarzy i być niewinną ofiarą. Dobrze, że uderzyła w drzewo a nie w innego użytkownika drogi, jadącego przykładowo z przeciwka.


Anuluj