Wybrany wątek opinii
Na prostej drodze, w dobrych warunkach pogodowych, na dobrej nawierzchni, dobrym autem. Nie moglo.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Rozumiem że napisał to konserwator dróg, mechanik i meteorolog w jednym który stał wtedy obok tego drzewa a wcześniej samochód był u niego na badaniu technicznym :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Wiesz tyle co zjesz porażka
Do moderacji
Odpowiedz
0
0