Wybrany wątek opinii

Na prostej drodze, w dobrych warunkach pogodowych, na dobrej nawierzchni, dobrym autem. Nie moglo.
(2020.01.03)
Rozumiem że napisał to konserwator dróg, mechanik i meteorolog w jednym który stał wtedy obok tego drzewa a wcześniej samochód był u niego na badaniu technicznym :)
Od (2020.01.04)
Wiesz tyle co zjesz porażka
Goście (2020.01.04)
Powrót do komentarzy