Wybrany wątek opinii

Bo nie odpadło ci koło jeszcze podczas jazdy jak tej dziewczynie ciekawe czy Ty potrafiłbys wtedy zapanować nad pojazdem i nie jechała od strony znaku stop tylko z przeciwnej porażka byle co je byle co klepie
Drzewo (2020.01.04)
To jednak ostro grzała skoro jej koło odpadło widać że typiara nie jezdziła po tych dziurach 40/h.
Gościu (2020.01.04)
Nie wiedziałem ze renówki maja po pięć kół skoro jedno odpadło a na zdjęciach zostały jeszcze cztery
Gościu (2020.01.04)
Na express elblag było napisane, że jechała w stronę pomorskiej wsi i widziałem to drzewo i po jego uszkodzeniu widać ze jechała w stronę znaku STOP wiec kto mądry jedzie tam szybko w stronę zbliżającego znaku stop
Gościu (2020.01.04)
Widać brak ci kultury osobistej skoro wyzywasz kogoś
Asfalt (2020.01.05)
Powrót do komentarzy