Wybrany wątek opinii
Bo nie odpadło ci koło jeszcze podczas jazdy jak tej dziewczynie ciekawe czy Ty potrafiłbys wtedy zapanować nad pojazdem i nie jechała od strony znaku stop tylko z przeciwnej porażka byle co je byle co klepie
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
To jednak ostro grzała skoro jej koło odpadło widać że typiara nie jezdziła po tych dziurach 40/h.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Nie wiedziałem ze renówki maja po pięć kół skoro jedno odpadło a na zdjęciach zostały jeszcze cztery
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Na express elblag było napisane, że jechała w stronę pomorskiej wsi i widziałem to drzewo i po jego uszkodzeniu widać ze jechała w stronę znaku STOP wiec kto mądry jedzie tam szybko w stronę zbliżającego znaku stop
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Widać brak ci kultury osobistej skoro wyzywasz kogoś
Do moderacji
Odpowiedz
0
0