Wybrany wątek opinii

Sądząc po uszkodzeniach grzała 100/h lub więcej, dziewczyna chyba nie myśli. Kawałek dalej od tego drzewa jest znak STOP jeżdżę tamtędy codziennie i wiem że akurat w tym miejscu droga nie jest już taka straszna
Gościu (2020.01.04)
Bo nie odpadło ci koło jeszcze podczas jazdy jak tej dziewczynie ciekawe czy Ty potrafiłbys wtedy zapanować nad pojazdem i nie jechała od strony znaku stop tylko z przeciwnej porażka byle co je byle co klepie
Drzewo (2020.01.04)
Powrót do komentarzy