UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zgadzam się z Tobą ! Problem dotyczy nas wszystkich i każdy z nas może ulec wypadkowi przez nieodpowiedzialnych za przeproszeniem gówniarzy i być niewinną ofiarą. Dobrze, że uderzyła w drzewo a nie w innego użytkownika drogi, jadącego przykładowo z przeciwka.