Faceci jezdzijcie lepiej na hulajnogach . Szkoda ludzi i aut. Co za gniot nie facet.Olesia
Faceci jezdzijcie lepiej na hulajnogach . Szkoda ludzi i aut. Co za gniot nie facet.