UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miedzy 25 a 40 sa najgorsi kierowcy to norma.powinien jezdzic z kims dojrzalszym. Albo do 40 listek miec na szybie.

Mari40

Anuluj