UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miedzy 25 a 40 sa najgorsi kierowcy to norma.powinien jezdzic z kims dojrzalszym. Albo do 40 listek miec na szybie.
Mari40
Miedzy 25 a 40 sa najgorsi kierowcy to norma.powinien jezdzic z kims dojrzalszym. Albo do 40 listek miec na szybie.
Mari40