UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Takich na naszych ulicach nie brakuje. Ja czasami boję się wejść na jezdnię jak widzę takiego pędzącego. .
mieszkanka
Takich na naszych ulicach nie brakuje. Ja czasami boję się wejść na jezdnię jak widzę takiego pędzącego. .
mieszkanka