UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Boże, jakim osłem trzeba być, gdy przy tak szlachetnym czynie, korzystając z okazji jechać po kosciole katolickim. LUDZIE chociaż w święta dajcie spokój, wyczilujcie się. Fajna inicjatywa oby więcej takich SUPER!
Michulek