Wybrany wątek opinii

Takie spotkania są 2 razy w tyg.
Obserwator1 (2019.12.22)
Czekam tylko jak się odezwie ta grupa co przychodzi w środę. To trochę opiszę o niej i dlaczego oni przychodzą. Całą prawdę jak to się stało i dlaczego.
Zasmucina (2019.12.22)
Powrót do komentarzy