UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekam tylko jak się odezwie ta grupa co przychodzi w środę. To trochę opiszę o niej i dlaczego oni przychodzą. Całą prawdę jak to się stało i dlaczego.

Zasmucina

Anuluj