UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy kiedys tak zwyczajnie,zakasałeś rekawy i z pobodki serca poszedles wsrod tych,co są odrzuceni,niefajnie wygladaja i niefajnie pachna,by za ciezko zarobione pieniadze swoje tak zwyczajnie kupic im to,co sam bys dobrego zjadł ?czy kiedys wyszedles w miasto z modlitwa na ustach i wiarą w sercu by Bóg postawił ci na drodze osobę ktora teraz potrzebuje cos zjesc czy porozmawiac? To wszystko jest mozliwe,to dzieje sie,na razie bez ciebie.Ale mozesz tez tego doswiadczyc gdy serce twoje zostanie poruszone,gdy Chrystus sie narodzi i bedziesz z Nim chadzał kazdego dnia.To zyczenia dla kazdego tu odpisujacego,zyczenia miłości,uczmy się kochac ludzi bo tego uczy nas Chrystus.
Gosc