UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy miejscowi bolszewicy + 1 zsmpowiec. Sama młodzież. Cały Zakład Karny w Sztumie za śędziami. Tylko czemu jeszcze nas nie wypuszczacie tak jak obiecał Sławek z kało. Ja też nie uznaję tych śmiesznych sędziów powołanych jak towarzysz juszczyszyn przez kwacha czy też komoruskiego.
osadzony