UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam dokładnie takie samo zdanie! Skoncza sie łapówki i znajomosci i wtedy zaczna zapadac sprawiedliwe wyroki! Malo doinformowani nie wiedza jakie przekrety robily te ich "nietykalne" sądy


Anuluj