230
18.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Zbyszek 1 - Brawo Ty! Przyjdzie niedługo czas, że PIS się skończy. Przez takich bredzących fanatyków właśnie PIS się skończy. Będziemy znowu zaciskali pasa, a nowi polityczni oszuści będą nas dymać.
(2019.12.19)
Ludzie toc tam same mochery najlepsse jest to ze sami pis wybrali dla emerutur itp a teraz stekaja czemu mochery mają najwięcej do powiedzenia i wszystko chcą zmieniać to chore
Odnowić basen idioci (2019.12.19)
@Odnowić basen idioci - Bo moherową armię wyszkolił guru z Torunia, i chyba sam nie przewidział skutków tego szkolenia.
(2019.12.19)
"PiS powinien zabrać wszystko"po pierwsze to nie dał, tylko innym zabrał i wybory se kupił. W cenach z nawiązka sobie odebrał. Alt Ty tego nie zrozumiesz.
(2019.12.19)
No i powolutku nadchodzi koniec sielanki, panowie z PIS.
(2019.12.19)

info

6  
  7
@głeboka_myśl - ale płytki rozum
hamulcowy (2019.12.19)

info

4  
  2
ci protestujący to stare komuchy ich dzieci i wnuki pały i gonić chca powrotu do dobrych dla nich czasów
(2019.12.19)
Elbląg miastem wolnym od ideologii PIS!
(2019.12.19)

info

7  
  11
To co teraz wprowadza PIS powinno być zrobione w 1989 roku. Ale kto miał to niby zrobić jak komuniści dalej byli przy władzy. .. i są po dzień dzisiejszy. Wystarczy spojrzeć jakie opcje tak zaciekle bronią i są za tym żeby tego nie ruszać. .. i już macie jak na dłoni / kto kim jest. .
Miś.. (2019.12.19)

info

17  
  4
W sumie to fajne, że starszemu państwu chce się wyjść na powietrze w wiekszym gronie, pooddychać, pospacerować, zamiast oglądać szkło kontaktowe w domu, ruch to zdrowie ! Taka elbląska wersja Nordic walking, tylko proponowałbym kijki zamiast trzymać z transparentami w górze używać do podpierania w trakcie chodzenia.
maksymalnie trzeci troll (2019.12.19)