UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja zamanifestowalem przy Urnie wyborczej oddając głos na Prawo i Sprawiedliwość !!! Proszę moich 235 posłów (większość bezwzgledna) o dołączenie do projektu ustawy Art. 339 z Kodeksu karnego prawa niemieckiego, mówiącego o karze od roku do pięciu lat bezwzględnego więzienia dla sędziów łamiących prawo polskie. Jestem osobą uczciwą i praworządną i nie martwię się, że jutro będę Ja. Czekam kiedy sędziowie i prawnicy którzy przyznawali kamienice i reprezentowali 130 letnich spadkobierców pójdą do więzienia !!!
Dość anarchii Kasty Nadzwyczajn