UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Super komentarz goscia co tez woli Pisolandie , ja tez wole i nie dajmy sie oglupic tym hipokrytom z Unii, co udaja normalnych , swiatlych, a umazani we krwi kolonialnej po uszy, my mamy czyste rece i sumienia i nie potrzebujemy nakazowych limitow na afrykanskich emigrantow, oni teraz przychodza po swoje, to co im zabrano, a niewinne Niemcy, Angole,Hiszpanie,Belgowie niech im teraz oddadza, a nie nam ich wpychaja, i tu popieram naszego pisiorka Kaczynskiego ktory jako jedyny postawil sie Unni na czele z zalosnym Tuskiem ktory siedzial cichutko, by nie stracic fuchy, ot i cala prawda sznowni rodacy --- niepodoba sie Kaczorek -- wybierzcie sobie Donaldka i placcie za wszystkie jej grzechy przez nas niepopelnine

Fala