UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak Tusk dojdzie znowu w kraju do wladzy,.. uciekam stad, nie chce dalej tu zyc, dajcie ludziom do reki te ksiazki W. Sumlinskiego, niech narod przejrzy na oczy kto nami rzadzil i dalej chce, macki niemieckich agentow oglupiaja ludzi, wielu juz przeszlo na ich strone, badzmy czujni narodzie nasz kochany, kiedys Rosja, teraz Unia i Ameryka chce sie nami ,ZAOPIEKOWAC.
Bozechronnas