A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przestańcie z tym Waszym Wilkiem. Przypominam, że on PRZEGRAŁ obciachowo, a jeszcze jacyś (co mieli tam pracować)wypisują pochwały na jego temat.
Bądźmy dla siebie życzliwi i przytulajmy się będzie cieplej, bo w przyszłym roku ogrzewania miasta nie będzie w mieszkaniach będą zimne kaloryfery. Co pan na to panie Wróblewski?