42
15.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przestańcie z tym Waszym Wilkiem. Przypominam, że on PRZEGRAŁ obciachowo, a jeszcze jacyś (co mieli tam pracować)wypisują pochwały na jego temat.
(2019.12.16)

info

3  
  3
Bądźmy dla siebie życzliwi i przytulajmy się będzie cieplej, bo w przyszłym roku ogrzewania miasta nie będzie w mieszkaniach będą zimne kaloryfery. Co pan na to panie Wróblewski?
(2019.12.16)

info

3  
  0